Borfiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi

Borfiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi yolculuğuna ilk olarak 2007 yılında İzmir’in Bornova ilçesinde başlamıştır. Üst düzey tanı ve tedavi hizmetlerini sunma hedefi ile yola çıkan Borfiz, 2013 yılında İzmir’in Kemalpaşa ilçesinde ikinci merkezini açmıştır. İleri teknolojiye ve uluslararası sağlık standartlarına sahip olma yolunda merkez binasını 2016 yeni yerine taşıyan Borfiz tüm dahili branşlarda tedavi olanaklarını hastalarına sunmaktadır.

Alanında uzman doktorları, fizyoterapistleri, çalışanları ile hasta odaklı üstün hizmet anlayışı ve multidisipliner çalışmayı bir araya getiren Borfiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi iki tıp merkezi ile tanı ve tedavide kaliteli hizmetleri sunmaktadır.

İzmir ve Ege Bölgesi’nin değil Türkiye’nin dört bir yanından gelen hastaların güvenle başvurduğu Borfiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi üstün özelliklere sahip fizik tedavi ve rehabilitasyon üniteleri, ileri teknolojiye sahip kardiyoloji ünitesi ile hasta odaklı hizmet vermektedir.

Odak noktasında hasta tedavisi ve hasta mutluluğu barındıran Borfiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi, branşlarında dünyadaki güncel tanı ve tedavi yöntemleri ile tıp alanındaki teknolojik gelişmeleri yakından takip edip hastalarına sunarak tanı, teşhis, tedavide güven veren ve güven duyulan bir kurum olmayı sürdürmeyi amaçlamaktadır.

Misyonumuz

“Sağlık hizmetlerinden eşit derecede faydalanarak sağlıklı yaşamak herkesin en temel hakkıdır” ilkesiyle toplumun her kesiminden hastaya uluslararası kalite standartlarında, etik ilkelerden asla ödün vermeden, uygun ekonomik koşullarda, uzman kadromuz ile tüm kaynakları etkin kullanarak yeni teknolojik donanım ve uygulamalarla, insana layık olduğu üstün değeri veren, hasta ve hasta yakını ile çalışan memnuniyeti odaklı, güven ve güler yüzlü mutluluğu esas alan uzman hekimlerimiz ve profesyonel sağlık çalışanlarımızla bütüncül sağlık hizmeti vermektedir.

Vizyonumuz

Sunduğumuz sağlık hizmetleriyle hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini sağlamak
Tüm hastalarımıza daima üstün, kaliteli, eşit sağlık hizmeti sunmak
Güven veren ve saygın bir kuruluş olarak hasta mahremiyetini daima korumak
Hasta memnuniyetini ön planda tutarken hizmet kalitesini sürekli geliştirmek
Deneyimli ekibimiz, çağdaş ve teknolojik alt yapımız ile üst düzey sağlık hizmetlerini tüm hastalarımıza eşit olarak sunmak
Hizmet verdiğimiz branşlarda en yeni ve en doğru teknolojiyi kullaranak multidisipliner çalışma ile hastalarımızın yaşam kalitesini artırmak
Sağlık sektöründe isdihtam yaratmak
Borfiz Fizik tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi olarak Türkiye’de model alınan bir kuruluş olmak